O MNIE

Witaj na moim blogu!

Nazywam się Monika, ale znajomi mówią mi "Moncia" lub "Monka", stąd też wzięłam pomysł na nazwę bloga. Ogólnie, została ona zmieniona już kilkakrotnie, ale od około dwóch lat trzymam się jednej. Pochodzę z niewielkiej miejscowości na południu Polski, dokładniej - Podkarpacie. Ci, którzy są ze mną od dawna, wiedzą, że raz na jakiś czas lubię jeździć za granicę do pracy, tak sezonowo. Uwielbiam to, bo zawsze zwiedzą i poznam jakieś nowe miejsca oraz ludzi. Jestem wielką fanką podróży, szczególnie wyjazdów w góry np. do Zakopanego. 
Mam 23 lata, jestem po szkole związanej z reklamą i marketingiem. Aktualnie, na weekendach dokształcam się w dziedzinie kosmetyki i medycyny estetycznej. 
Bloga prowadzę od 2017 roku, z małymi przerwami. Wcześniej posiadałam kilka innych, najbardziej znanym był dotyczący gry STARDOLL. Staram się wrzucać wpisy, jak najczęściej to możliwe. Nie zawsze jednak czas na to pozwala. Piszę głównie o kosmetykach do pielęgnacji twarzy, włosów i kolorówce. Jednak aby nie było za nudno, raz na jakiś czas wrzucam poradniki dotyczące blogspota czy Instagarama. Od jakiegoś czasu, wrzucam również opisy moich wycieczek. Co, gdzie i jak się odnaleźć w danym miejscu. 
Oprócz kosmetologii interesuje się dodatkowo fotografią.
Posiadam dwa konta na Instagramie: BLOGOWY oraz PRYWATNY